سایت رسمی دکتر رضا شیران خراسانی 

نماینده مردم شریف مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی 


rezashirankhorasani.ir

رضا شیران خراسانی، متولد ۱۳۴۲ در محله نوغان مشهد مقدس؛ سیاستمدار و حقوقدان، دانش آموخته دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است. وی مقاطع قبلی تحصیلی خود را نیز در شاخه های علم حقوق (حقوق جزا) گذرانده است.

شیران، از نظر سیاسی جز طیف اصولگرایان حامی قالیباف بوده و سالها مشاور ارشد دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار کنونی تهران را عهده دار بوده است. او همچنین رئیس جبهه مردمی حامیان قالیباف درانتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۲ بوده است.

شیران، قائم‌مقام جمعیت «پیشرفت و عدالت ایران اسلامی» ‏و از ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس است، که در بخشهای مختلف مدیریتی شهرداری تهران فعالیت داشته است. 

رضا شیران خراسانی، درتاریخ ۲۶/۱۱/۱۳۹۲ نیز براساس حکم محمدرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور دولت جمهوری اسلامی ایران به سمت مشاور در امور بازررسی این وزارتخانه منصوب شده است.

شیران خراسانی ،دانش آموخته ی دکترای تخصصی حقوق بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی تهران و صاحب اثر و نویسنده کتاب «مسوولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه» است. وی همچنین چندین مقاله علمی – پژوهشی در حوزه حقوق بین الملل به چاپ رسانده که از آن جمله می توان به «حمایت از حقوق بزه دیده در قوانین ایران و مصر» اشاره کرد.

وی، که از نیروهای با سابقه انقلاب و از جانبازان دوران دفاع مقدس  است؛ در آخرین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از طیف اصولگرا و نماینده جریان قالیباف در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابییه مشهد و کلات ثبت نام و رسما وارد کارزار انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گردید.

و با انتخاب مردم نماینده مردم  شریف مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی شد

☫🇮🇷


🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

شفاف سازی درباره فعالیت تیم رهبران آسمانی در ستاد دکتر شیران :

در ابتدا دونکته را بیان می کنیم:

 این متن فقط جهت شفاف سازی می باشد و هیچ ارزش دیگری ندارد.

نکته دوم اینکه ما کوچکترین عضو در میان حامیان مردمی دکتر شیران بودیم، و خود را کوچک تر از آن می‌دانیم که بخواهیم تیم کوچک خود را با بزرگان لشکری و کشوری و جهادگران عرصه ایثار قیاس نماییم و کوچکترین ادعایی در اینباره نداریم.ما این باور را داریم که اگر نیرویی مؤمن و انقلابی که دغدغه محرومین و مستضعفین را داشته باشد، در راس امور باشد مطمئنا تاثیر بسیار بیشتری از صدها اردوی جهادی دارد.

به همین دلیل و با شناختی کامل و چشمانی باز و با افتخار تیم بی ادعای رهبران آسمانی با سابقه چندین سال کار رسانه ای به صورت  تمام قد و با صدای رسا از  ''دکتر رضا شیران خراسانی''  حمایت کردیم.


#کار جهادی

زمانی که ما این هدف را آغاز کردیم هنوز هیچ نتیجه ای از انتخابات مشخص نبود ولی ما با توکل به خدا راهی را آغاز کردیم که به آن ایمان کامل داشتیم.

_ از کامنت گذاری در وبلاگهای مشهدی ها گرفته (الان این کار شاید کم اهمیت دیده شود ولی شاید نزدیک به صد رای به همین صورت جمع آوری شد)  

_ حضور فعال واقعی در شبکه های اجتماعی تلگرام(بالای شصت گروه مشهدی واقعی مشهدی عضو شدیم و به مناظره گفتگو و دفاع از عملکرد های دکتر پرداختیم) 

_ اینستاگرام (که خود یک داستان بسیار طولانی دارد) 

_ راه اندازی وبلاگ حامیان

_ در شب آخر زمان انتخابات که دیگر خوابمان نمیبُرد،  حضور فیزیکی در ستادهای دکتر شیران و حتی با افتخار پخش تراکت های تبلیغاتی در خیابان های سطح شهر مشهد و گفتگوی نفر به نفر، صدها نفر تراکت و دهها گفتگوی چهره به چهره

_ یک ماشین تبلیغ سیار در سطح شهر مشهد راه اندازی کردیم که تاکسی بود و پوستر چسباندیم، که خود شاید هزار تراکت هدفمند را توزیع کرد و تعدادی بسته تراکت تبلیغاتی را به دوستان تاکسیران خود دادند تا آنها هم توزیع کنند که شاید ده هزار تراکت همین گونه توزیع شده باشد. 

🔴


#سختی ها

در این راه همه نوع حرف شنیدیم، تهمت، افترا، ناسزا، و خیلی ناملایمات دیگر دیدیم، در محیط کاری با خطر تقلیل رتبه و موارد دیگر روبرو شدیم که تمام مدارک آن مستند موجود هست... و خیلی موارد دیگر که قابل بیان نیست و در اینجا هم قصد بیان آن را نداریم.

♥️

#چندتا رای جمع کردیم؟ 

ولی به لطف خدا و با کار جهادی نتیجه انتخابات اعلام شد و تیم رهبران آسمانی به عنوان کمترین عضو در مجموعه دکتر شیران سهمی بسیار کوچک در این نتیجه اگر داشت خدا را شاکریم.

(طبق برآورد تقریبی خودمان، و به صورت حداقلی که حساب کردیم، تیمی که یک ریال از هیچ ارگانی دریافت نکرده بود و هیچ امتیاز و سهمی نداشت، حداقل موفق به جمع آوری سه هزار رای صد درصدی شدیم، که مطمئنا آمار تقریبی به هفت هزار رای هم خواهد رسید که این برای تیمی شش نفره واقعا عالی است) 

✌️

#چقدر هزینه مادی دادیم؟ 

تیمی که کرایه رفت و آمد هایشان فقط در ایام انتخابات را اگر حساب کنید، یا اگر به اندازه یک کارگر ساده قرار بود پول دریافت کنند چندین میلیون باید دریافت میکردند، حال آنکه این نیروهای ما همه از متخصص ترین و مخلص ترین نیروها بودند و آنان که کار رسانه کرده باشند میدانند مزدور چگونه کار میکند و آنکه دلی و از سر اعتقاد کار میکند چگونه است.

♥️

#نتیجه

الحمدلله الان بعد از دوسال از آن زمان، نتیجه این کار جهادی را در دستان زحمتکش یک کارگر، در چشمان منتظر ولی امیدوار فرزندانی که شناسنامه ندارد، از پدرانی که شرمنده خانواده خود نشدند، از سپرده گذارانی که بعد خدا به نماینده شان امید دارند، از مردم حاشیه نشینی که میتوانند برای خانه هایشان سند داشته باشند و هزاران مورد دیگر دیدیم. 

🇮🇷☫

همه اینها را گفتیم که بگوییم سپاس که به ما اعتماد کردید

و بدانید که اگر بنا به اعتماد به ما،  به دکتر شیران رای دادید

مطمئن باشید که انتخاب درستی داشته اید،  انشاءالله


و این جهاد همچنان ادامه دارد...

یاعلی 


محسن ف مدیر تیم رهبران آسمانی


متن جهت استحضار دنبال کنندگان این تیم رهبران آسمانی می باشد و

هیچگونه ارزش دیگری ندارد 
🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕